Wyświetlanie 1–12 z 147 wyników

Kupując asortyment niezbędny do wykończenia domu zwraca się uwagę na wiele elementów. Produkty muszą posiadać odpowiedni design, funkcjonalność oraz cenę. Pogodzenie tym trzech elementów często jest zadaniem trudnym, dlatego postanowiliśmy to ułatwić! W naszym katalogu znajdą Państwo panele do ogrzewania podłogowego, które świetnie się prezentują. Ich zakup nie nadszarpnie planowane budżetu, a praktyczny charakter pozwoli na komfortowe użytkowanie. Do tego dbamy o możliwie jak najszybszą realizację zamówień, bo wiemy, że nikt nie lubi, gdy remont się przeciąga. Można nam zaufać, ponieważ jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami. Stanowimy część koncernu Kronospan, czyli jednego ze światowych liderów w produkcji materiałów drewnopochodnych. Zadbaliśmy o duży wybór produktów, łatwo znajdziesz panele o nowoczesnym designie, które nadają się na ogrzewanie podłogowe.

NA ZAMÓWIENIE
104,99  / m²
94,99  / m²
72,99  / m²
72,99  / m²
72,99  / m²
72,99  / m²
72,99  / m²
72,99  / m²
45,99  / m²
72,99  / m²
Promocja
99,99  / m²

Dobrze przewodzą ciepło

Sercem “podłogówki” jest system znajdujący się pod podłogą, ale o jego skuteczności w dużej mierze decyduje rodzaj płytek, jakie zastosują Państwo w swoim mieszkaniu. Najlepsze panele podłogowe pod ogrzewanie podłogowe dobrze przewodzą ciepło i właśnie takie akcesoria sprzedajemy. O właściwościach produktów decyduje zastosowany materiał oraz sposób wykonania. Na tym polu oferowane panele nie zawiodą oczekiwań. W katalogu umieściliśmy wyłącznie dokładnie sprawdzone modele. Mamy pewność, że powstały na bazie najlepszej klasy tworzyw. Na każdym etapie były doglądane przez doświadczonych ekspertów. Dzięki temu w Państwa ręce oddajemy panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe o świetnych parametrach w zakresie przewodzenia ciepła. Zapewnią odpowiednią temperaturę w całym pomieszczeniu np. sporej wielkości kuchni lub niewielkiej łazience.

Mają całoroczne zalety

Panele na ogrzewanie podłogowe kupuje się przede wszystkim w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu cieplnego w chłodniejszych okresach roku. Wybierając produkty, wcale nie trzeba jednak rezygnować z innych właściwości, charakterystycznych dla tego typu akcesoriów. I tak oferowane panele cechują się sporą odpornością na zarysowania. Mają wytrzymałą strukturę, która skutecznie przeciwstawia się uszkodzeniom mechanicznym np. uderzeniom. Poza dobrą klasą ścieralności akcesoria mogą pochwalić się stabilnym wymiarem. Dodatkowo mają przyjemną w dotyku fakturę. Lista zalet jest długa, dlatego panele pod ogrzewanie podłogowe szybko staną się jednym z Państwa ulubionych elementów w mieszkaniu. Na koniec wspomnijmy o sporej żywotności produktów. Czas ich eksploatacji liczy się w latach, a więc z pewnością będą trafioną inwestycją w atrakcyjnej cenie.

Odporne na plamy

Do tej pory wspominaliśmy o technicznych atutach paneli do ogrzewania podłogowego, ale dla wielu osób na szczycie listy zalet znajduje się ich inna właściwość. Chodzi o kwestie związane z codzienną eksploatacją. Panele łatwo utrzymać w należytej czystości. Oczywiście nie oznacza to, że są całkowicie odporne na zabrudzenia, ale plamy nie imają się ich tak łatwo. Nawet zresztą, gdy powierzchnia zostanie zanieczyszczona, wystarczy wilgotna szmatka, aby np. usunąć sos z podłogi. Przy bardziej wymagających plamach wystarczy zastosować łagodne środki do czyszczenia, jakie zapewne posiadają Państwo w domu. W ten sposób panele podłogowe pod ogrzewanie podłogowe z pełnym przekonaniem zaliczamy do produktów wygodnych w użytkowaniu. Polecamy je zarówno osobom żyjącym w pojedynkę, jak i do wieloosobowych mieszkań, gdzie mieszkają dzieci. Panele poradzą sobie z wieloma wyzwaniami.

Pasują do domu i mieszkania!

Panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe będą się świetnie prezentować w czterech ścianach Państwa domostwa. Oferujemy duży wybór modeli o różnym designie. Łatwo znaleźć np. wersje bardzo dobrze imitujące drewno lub kamień, które jednocześnie są wolne od wielu wad naturalnych materiałów. Produkty świetnie odnajdą się we wnętrzach o różnym stylu m.in.: klasycznym, nowoczesnym, loftowym oraz skandynawskim. Panele z powodzeniem zamontują Państwo w rozmaitych pomieszczeniach. Nadają się np. do kuchni lub łazienki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować je w przedpokoju lub salonie. Panele do ogrzewania podłogowego mają wiele zastosowań. Ich uniwersalny charakter ułatwia wykorzystanie produktów w aranżacjach o często skrajnie odmiennych parametrach. Mogą je Państwo stosować zgodnie z własną wizją architektoniczną lub skorzystać z porad naszych ekspertów.

Dlaczego warto postawić na ogrzewanie podłogowe?

Coraz częściej własne domy i mieszkania ogrzewamy wykorzystując nie kaloryfery, a właśnie systemy podłogowe. Systematycznie zwiększa się liczba osób doceniających zalety tego rozwiązania. Wskazują one chociażby, że podgrzewana podłoga zapewnia lepszy rozkład temperatury, zapewniając większy komfort domownikom. W przypadku “podłogówki” ciepło rozchodzi się od samego dołu do góry. Zwolennicy podnoszą poza tym kwestie kosztów użytkowania. Przekonują, że panele na ogrzewanie podłogowe pozwolą bardziej efektywnie wykorzystać energię, a więc pozytywnie wpłyną na wysokość rachunków. To nie wszystkie atuty, w opinii ekspertów w pomieszczeniach będzie mniej kurzu, a zarazem zwiększy się wilgotność. Jeden i drugi parametr bezpośrednio wiąże się z nieco inną cyrkulacją powietrza oraz sposobem jego ogrzania. Panele pod ogrzewanie podłogowe polecamy do domów lub mieszkań.

Podkłady pod panele

Gdy znajdą już Państwo produkty o wymarzonym designie, warto zadbać o niezbędne akcesoria. Chodzi o podkład pod panele. Bez niego ogrzewanie podłogowe nie spełni pokładanych w nim oczekiwań. Podkład pełni kilka istotnych funkcji. Do tych najważniejszych należy: zabezpieczenie przed uszkodzeniem oraz odpowiednia izolacja. W katalogu znajdą Państwo podkłady Arbiton, tzw. “maty kwarcowe” - są dobrej jakości i bez obaw można zastosować je pod panelami. Warto zainwestować w sprawdzone akcesoria, ponieważ ewentualne powtórne prace remontowe z pewnością dość mocno obciążą domowy budżet. Podsumowując podkład pod panele należy dobrać, kierując się właściwościami materiału. Dzięki temu podłoga zachowa pełną funkcjonalność, a system ogrzewania będzie pracować z maksymalną wydajnością. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w sklepie.