Wyświetlanie 1–12 z 170 wyników

Płyty laminowane wiórowe

W celu stworzenia atrakcyjnych, a zarazem solidnych mebli, konieczne jest wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. W tej kategorii naszego sklepu internetowego MaltaTrading proponujemy doskonałe płyty laminowane wiórowe w różnych atrakcyjnych kolorach. Staną się one z całą pewnością doskonałą bazą niemalże każdego mebla – regału, szafy garderobianej, pólek ściennych i wielu innych elementów wyposażenia dla domu. Do zainteresowania się naszą ofertą zachęcamy każdego a w szczególności zakłady i warsztaty zajmujące się produkcją mebli, zakłady stolarskie wykonujące usługi cięcia i okleinowania, małe stolarnie oraz każdego chcącego podjąć wyzwanie i samodzielnie stworzyć swoje wymarzone meble.

Płyty wiórowe laminowane

Wszystkie płyty wiórowe laminowane imitujące drewno, kamień, materiał czy te jednobarwne – różnych odcieniach bieli, brązu, modnych szarości, szotkowanej stali a także jeszcze innych barwach zarówno bardziej stonowanych, jak i jaskrawych stworzonych z myślą o osobach, poszukujących nieszablonowych rozwiązań. Meble wykonane z naszych produktów zachwycają swoim designem – świetnie będa pasować zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i pomieszczeń urządzonych w klasycznym stylu. Co więcej, proponujemy je w atrakcyjnych cenach!

Płyty wiórowe laminowane są łatwe w utrzymaniu czystości oraz bezpieczeństwo dla alergików. Szeroka gama grubość i struktur pozwoli każdemu znaleźć ten jedyny wymarzony design.

Płyty laminowane wiórowe

Płyta meblowa laminowana Fiolet 7167 SU

Płyty laminowane wiórowe

Płyta meblowa laminowana Lawenda 8536 BS

Płyty laminowane wiórowe

łyta meblowa laminowana Petrol 0244 SU

Płyty laminowane wiórowe

Płyta meblowa laminowana Ocean 0245 SU