Filtruj

Aktywne filtry

Panele Laminowane

Remont lub urządzenia mieszkania to najlepszy moment, by zabawić się formą i wybrać takie rozwiązania, których dotychczas byśmy nie brai w ogóle pod uwagę. Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można panele podłogowe laminowane do łazienki czy kuchni różnych firm, między innymi MyStyle, Krono Original czy Kronostep.
Laminowane panele do łazienki lub kuchni
Oferowane przez nas panele z połyskiem, składają się z kilku warstw. Pierwszą z nich jest podkład, odpowiedzialny za regulację naprężeń podczas laminowania, kolejną jest warstwa nośna, zazwyczaj wykonana z płyty HDF, czyli drewnopochodnego materiału. To ona odpowiada za wytrzymałość podłogi. Ostatnią warstwą jest tak zwana overlay, odpowiedzialna za zabezpieczenie podłogi przed ścieraniem.

Nasze panele podłogowe laminowane z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, jeśli mieszkają Państwo w Poznaniu lub bliskiej okolicy. Podłoga ta swoim wyglądem do złudzenia przypomina naturalne deski, a wszystko to dzięki specjalnym nadrukom, które składają się między innymi z żywicy melaminowej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.